Przejdź do głównej zawartości

O mnie ^^

Uhhh...

Długo myślałam co napisać w swoim pierwszym poście. Myślałam o tym jaki on powinien być i w ogóle, że niby musi być poważny, dobrze napisany, stwarzający wrażenie, że jest napisany przez profesjonalistę...




HA! JA I PROFESJONALIZM XDDDDDDDDD

Zacznijmy od tego, że nazywam się pospolicie Ula, a ''Kim Taeyeong" to mój pseudonim artystyczny. Nie jestem ciekawą osobą, ale mój terapeuta zaproponował mi pisanie pamiętnika, zapisywanie w nim moich uczuć, przeżyć dlatego też piszę tutaj, bo może komuś to też pomoże! Mam 17 lat (na 2019) i nie mam pewności siebie, mam niską samoocenę, jestem nieśmiała i nie uważam, że dobrze wyglądam. Chodzę do liceum plastycznego i mam ośmio osobową klasę składającą się z samych dziewczyn... Mieszkam w małym miasteczku na Śląsku i mam jedną najlepszą przyjaciółkę, bez której nie poradziłabym sobie z wieloma problemami. Można powiedzieć, że jestem tzw. ''mangozjebem''. Z chęcią oglądam anime i czytam mangi, a poza tym jestem zwykłą nastolatką. Mam mojego ukochanego pieska nazywa się Samuel - Sami - i jest pięknym mieszańcem kundla i cocker spaniela <3 


Ten psiak jest moim małym aniołkiem, kocham go z całego serduszka. Jest jak plaster na moje rany, prędzej zaliże kogoś na śmierć, aniżeli ugryzie. Ma masę energii i wszędzie go pełno ^^.

Ten blog jest również mocno zainspirowany chłopakami z kanałów
Sam&Colby
Colby Brock
Brennen Taylor
Sam Golbach
Corey Scherer
Elton Castee
Jake Webber
TFIL

Dzięki nim się uśmiecham przy oglądaniu ich filmików, a ich słowa są kolejną podporą mojej psychiki. Szczególnie humor poprawia mi piosenka, którą nagrali "The fun in life" Jej tekst jest cudowny, melodia rytmiczna i wesoła ^^. Słucham jej prawie codziennie zapraszam tez was do jej posłuchania :>

No jak na razie to tyle o mnie, zapraszam na drugiego bloga o pewnej mojej przygodzie. Znajdziecie go w zakładce "Moje wyzwanie 2019", albo klikając TUTAJ.


                                                                                            Jakiś tam ziemniak ^^

Komentarze