Przejdź do głównej zawartości

Posty

O mnie ^^

Uhhh... Długo myślałam co napisać w swoim pierwszym poście. Myślałam o tym jaki on powinien być i w ogóle, że niby musi być poważny, dobrze napisany, stwarzający wrażenie, że jest napisany przez profesjonalistę... HA! JA I PROFESJONALIZM XDDDDDDDDD Zacznijmy od tego, że nazywam się pospolicie Ula, a ''Kim Taeyeong" to mój pseudonim artystyczny. Nie jestem ciekawą osobą, ale mój terapeuta zaproponował mi pisanie pamiętnika, zapisywanie w nim moich uczuć, przeżyć dlatego też piszę tutaj, bo może komuś to też pomoże! Mam 17 lat (na 2019) i nie mam pewności siebie, mam niską samoocenę, jestem nieśmiała i nie uważam, że dobrze wyglądam. Chodzę do liceum plastycznego i mam ośmio osobową klasę składającą się z samych dziewczyn... Mieszkam w małym miasteczku na Śląsku i mam jedną najlepszą przyjaciółkę, bez której nie poradziłabym sobie z wieloma problemami. Można powiedzieć, że jestem tzw. ''mangozjebem''. Z chęcią oglądam anime i czytam mangi, a ...
Najnowsze posty

Pijani ludzie są dziwni...

18.03.2019 Nie do końca wiem jak się zabrać za to całe pamiętnikowanie, więc napiszę zabawną/dziwną/smutną/idk historię z dzisiaj. Otóż, stojąc w kolejce w przychodni, aby zarejestrować się do chirurga, mimo wielu ludzi zainteresowała mnie dwójka. Mężczyzna stojący w kolejce i żekomo jego żona siedząca na krzesełkach. On widać, że był pod wpływem alkoholu zachowywał się w miarę normalnie, pomijając fakt, że ledwo stał na nogach, zapisał się na jutro do chirurga. Natomiast ta kobieta... Moja wiara w ludzkość zmalała niesamowicie... Ona siedziała na krzesełkach i popijała sobie "Tatrę" z puszki. Miała mocno posiniaczony nos i ''śliwkę pod okiem''. " Dobra, okej, nie powinna tu pić, ale zachowuje się okej... " pomyślałam na początku, ale to co się potem stało UH! Piwko trzymała pod siedzeniami (tak ta informacja jest ważna), jakaś pani zwrócia uwagę paniom w recepcji, że nie jest to odpowiednie żeby trzymać tutaj kogoś takiego, panie nic nie ...